ТОВ “Діаліз Інновація Україна”

Директор: Генеральний директор - Міхньов Олександр Володимрович

Адреса: 03057, м. Київ,, вул. Індустріальна, 3

Тел.: 503-66-30

 Електронна адреса: icmed@ukr.net

Діяльність: ТОВ «Діаліз Інновація України» - організація з іноземними інвестиціями, заснована 14 травня 2004 року. Протягом 3-х років компанія надавала медичні послуги в області нефрології в проведенні гемодіалізу.

19 вересня 2007 організація продовжила своє існування як медичний центр «Інститут Клінічної Медицини» під керівництвом доктора Міхньова Олександра Володимировича.

Мета медичного центру - діагностика і лікування найбільш поширених захворювань сечостатевих органів, молочної залози, шкірних захворювань, захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної та ендокринної системи, а також органів дихання як у чоловіків, так і у жінок. 

Завдання співробітників - надати якісне лікування і діагностику звернулися пацієнтам. 

Керівник центру строго стежить за рівнем підготовки працюючого персоналу, відбирає тільки висококваліфікованих і досвідчених фахівців за стандартами кращих європейських клінік.

У центрі використовується комплексний підхід до лікування захворювань з використанням сучасних як медикаментозних, так і немедикаментозних методів.

У медичному центрі "Інститут Клінічної Медицини" можна отримати консультацію у таких фахівців як: гастроентеролог, гінеколог, мамолог, уролог, дерматовенеролог, ендокринолог, невролог, кардіолог, зробити ультразвукову діагностику, електрокардіографію та ехокардіографію серця, доплерографію судин, гастроскопію, а також необхідну лабораторну діагностику.

У січні 2009 року до послуг центру додалася така косметологічна процедура як ін'єкції краси препаратами Диспорт, Ботокс, також наші фахівці успішно використовують такі філлери як Teosyal і Hyalual.

За час роботи можна сказати, що медичний центр «Інститут Клінічної Медицини» позитивно зарекомендував себе на ринку медичних послуг і добився визнання серед певного кола пацієнтів не тільки в Києві, а й в інших містах Україні.