У столиці відкрили сквер дружби України та Азербайджану

20.06.2017

На перетині бульвару Дружби народів та Курганівської відтепер вимощений плиткою майданчик з лавками, по периметру обсаджений деревами. В центрі - прапори обох країн з декоративного каміння. Раніше на цьому місці були незаконні забудови, автосалон, стоянка. Більше читайте тут: https://tsn.ua/video/video-novini/u-stolici-vidkrili-skver-druzhbi-ukrayini-ta-azerbaydzhanu.html

Мер Києва Віталій Кличко відкрив сквер Дружби народів України та Азербайджану та привітав громадян Азербайджану, які сьогодні святкують День незалежності своєї держави.

- Зараз ми знаходимося в оновленому сквері на перетині бульвару Дружби Народів та вул. Курганівської. Його реконструкцію здійснили з ініціативи посольства Азербайджану за кошти меценатів, яких залучило посольство. І я надзвичайно вдячний всім, хто вкладає свій час, сили та кошти у розвиток інфраструктури Києва. Я також щиро вітаю зі святом громадян Азербайджану, які сьогодні відзначають День незалежності своєї держави, - зазначив Кличко.

 

Мер Києва підкреслив, що позаминулого року на місці, де зараз розташовай сквер, демонтували незаконну забудову.

- Однак інші горе-підприємці знову захопили цю ділянку, облаштували тут автоцентр під виглядом автостоянки. Але, як я неодноразово заявляв, Київ – місто парків та скверів, а не незаконних споруд. Тому ми звільнили це місце від автосалону і тепер тут, як і планувалося, з'явився новий сквер. Незважаючи на те, що мені двзонили різні люди і просили не чіпати "автостоянку, - сказав Кличко.

 

 

У оновленому сквері, зокрема, облаштували освітлення та система поливу, поклали рулонний газон, встановили підпірну стінку у вигляді лавки, а також висадили понад 150 дерев та облаштували клумби.