ДИТЯЧА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "КРАЇНА ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ"

31.05.2017

Громадський діяч Марина Кінах та арт-школа моди і краси «Kids Style» за підтримки Українського союзу промисловців і підприємців проводять благодійну акцію «Країна щасливих дітей» до Дня захисту дітей. Її гостями стануть  діти з багатодітних сімей, воїнів АТО, переселенці зі Сходу України, вихованці шкіл та дитячих садків Києва.

Дитяче свято «Країна щасливих дітей» присвячене сімейним цінностям.  Говоритимемо про любов і турботу, відповідальність, повагу до малечі, домашні традиції – все те, що  закладається  родиною сьогодні, щоб  збудувати щасливе завтра.

Йтиметься про необхідність й іншого ставлення в суспільстві  до дітей з особливими потребами –  виховання толерантного ставлення до них, створення можливостей для реалізації їх творчого  потенціалу, ефективного навчання.

Відбудеться святковий концерт від дитячих художніх колективів, покази одягу від українських дизайнерів.  У фойє гостей свята чекає дитяча розважальна програма – дитяча анімація, майстер-класи, твістінг, аква-грим, святковий ярмарок.

Вже вдруге на святі  буде проведена акція «Витоки доброти», під час якої діти-гості зможуть залишити свої іграшки і книги для передачі їх в  дитячі будинки.

Кожна дитина отримає подарунок від спонсорів і партнерів акції, якими є  Ічнянський молочно-консервний комбінат; меценат, керівник громадського об’єднання «Мир», президент ГК «Петрус» Людмила Русаліна; ТМ «Домашнє свято»; туристична фірма «Яна»; Київський міжнародний контрактовий ярмарок та міжнародна виставка «Kyiv Fashion»; мистецький інститут художнього моделювання та дизайну ім.С.Далі; Київський національний університет культури і мистецтв; ПОГ «Соціально-культурний проект «Безмеж» ВГО «Національна асамблея інвалідів України»; Спілка перекладачів жестової мови; Дитячий розважальний центр і парк розваг «Happylon»; мережа парків для активного сімейного відпочинку та святкування днів народжень «Дитяча планета».

Медіа-партнери: генеральні медіа-партнери –  журнал «Woman MAGAZINE» та блог-журнал про цікавих людей та цікаві події Lucky Ukraine .

Запрошуємо на свято!