170-річчя ПАТ "Чинбар"

12 вересня 2015 року відсвяткувало своє

170-чя одне із провідних підприємств України ПАТ «Чинбар».

 

Нащадок древнього ремесла ще з часів Кирила Кожум’яки, підприємство започаткувало свою історію у 1845 році, коли купець Кобель заснував свою невеличку мануфактуру. Виробничий цикл обробки шкіри займав 6-7 місяців, але зовсім скоро став знаний від Скандинавії до Константинополя. Тяжкою щоденною працею вже у 1918 році завод стає одним із найбільших підприємств шкіряної промисловості України і перейменовується у Київський шкіряний завод імені М.В. Фрунзе. Із здобуттям України незалежності, підприємство вперше виходить на  ринок Європи з актуальним на той час асортиментом продукції.  У 1994 році завод отримав нову назву, яка крокує з ним і досі – «Чинбар». Високий технічний, технологічний та організаційний рівень підприємства був відзначений сертифікатами міжнародного стандарту якості.

Привітати та нагородити почесними грамотами колектив єдиного  найбільшого підприємства Столиці прийшли представники Київської міської державної адміністрації,  президія Ради директорів міста Києва, Оболонська  рада директорів,  Торгово-промислова палата України, Український союз промисловців і підприємців, директори підприємств м. Києва та просто друзі.


«Це ювілей не тільки заводу «Чинбар» та його колективу – це ювілей для нашого району і міста,  тому що  «Чинбар»  одне із знакових підприємств не тільки  Києва, а України взагалі. Хочеться подякувати директору цього підприємства – Голові ради директорів Оболонського району – Ліщуку Віктору Івановичу,  та побажати у святковий день здоров’я, наснаги і  миру» - привітав Голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Цибульщак Олександр Леонідович.

Показується 1 (35).JPG

Прозвучали щирі  вітання і від Народного депутата України, віце-перзидента Українського союзу промисловців і підприємців, Голови правління Асоціації «Київ»  -  Майко Віталія Івановича «Від імені Президента Українського союзу промисловців і підприємців Кінаха Анатолія Кириловича та колективу Асоціації «Київ» прийміть щирі вітання з нагоди урочистого свята!  Бажаємо Вам і Вашому трудовому, працьовитому колективу міцного здоров’я, сил. Від Асоціації «Київ» хочемо поздоровити грамотами кращих ваших працівників, які своєю працею довели, що «Чинбар» з широким асортиментом шкіри достойний конкурент як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках».

Показується 1 (261).JPG

Нагороджуючи «Чинбар» почесними грамотами, Голова Ради директорів м. Києва Осадчий Олександр Володимирович зауважив, що «… колективу такого великого підприємства є чим пишатися – сьогодні ви одне із найпотужніший підприємств України! Я абсолютно впевнено можу сказати, що Ваше виробництво відображає прогресивні тенденції в обробці шкіри. Досвідчені трудові кадри, модернізоване обладнання, широке використання новітніх інформаційних технологій, сприяють ефективному розвитку  заводу. Ми високо цінуємо наші партнерські відносини та щиро розділяємо Ваш святковий настрій».

Показується 1 (256).JPG

Привітати підприємство із ювілеєм прийшла і представниця національного виробника, Президент-Голова правління Асоціації «Укрлегпром» - Ізовіт Валентина Аркадіївна, яка до речі займає активну позицію у підтримці  української армії.

«Від щирого серця хочеться привітати весь колектив підприємства «Чинбар», і зокрема його директора Віктора Івановича, бо в житті нашої Асоціації він відіграє дуже важливу роль і  вже більше двадцяти років ми крокуємо разом. У цей день хочеться побажати міцного здоров’я Вам і  Вашому колективу. Ви невпинно рухаєте шкіряну  промисловість, підіймаючи економіку держави. Наснаги, терпіння, процвітання Вашому підприємству».

Слова вітання прозвучали від кожного, хто був на цьому святі, адже мало підприємств не тільки Києва, а й України в цілому, може показати такий рівень робочого процесу, працездатності – життя! Столиця пишається, що в тяжкий для України, як економічний так і політичний час, її промисловість не перестає існувати і хоча й тяжкими кроками, але все ж  іде вперед.