Засідання Ради Федерації роботодавців м. Києва

22.11.2017

Шановні колеги!

Ради  Федерації роботодавців м. Києва запрошує взяти участь у засіданні Ради  Федерації роботодавців м. Києва, яке відбудеться 22 листопада 2017 року о 15:00 за адресою: м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, 4-й поверх (Зал засідань).

Пропонується наступний проект Порядку денного засідання Ради  Федерації роботодавців м. Києва:

1. Інформація про діяльність Федерації роботодавців м. Києва у 2017 р. та про план роботи Федерації роботодавців м. Києва у 2018 р.

Доповідач — Голова Ради ФРК Антонюк А.С.


2. Про підписання проектної угоди між ФРК та Німецьким центром Мекленбург-Передня Померанія.

Мета проекту – ФРК як регіональна організація роботодавців посилює свої можливості впливу для забезпечення конкурентоспроможності київських підприємств та розвитку регіону.

В рамках проекту та за фінансової підтримки німецького партнера відбудеться обмін досвідом з німецькою стороною, у тому числі навчання та ознайомчі поїздки на підприємства та організації роботодавців в Німеччині. В результаті проекту ФРК отримає нові можливості щодо захисту інтересів, підтримки діяльності та розвитку київських підприємств.

Доповідачі — Голова Ради ФРК Антонюк А.С.,

Представник Німецького центру Генрі Ціммерманн.


3. Про нові можливості ФРК щодо захисту інтересів своїх членів  завдяки взаємодії з Німецьким центром Мекленбург-Передня Померанія

Доповідач — Голова Ради ФРК Антонюк А.С.


4. Різне.

5. Спілкування під час кава – брейк.

 

Контактна особа: Павлишина Зоя Іванівна  тел.: 067 365 70 30

З повагою,

Голова Ради

Федерації роботодавців м. Києва  Антонюк А.С.