ПАРЛАМЕНТСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ: «СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

14.03.2018

ПАРЛАМЕНТСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ:

«СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

14.03 о 15:30

Ще у березні 2015 року Комітетом Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва, за ініціативи Голови Комітету В. Галасюка, було затверджено «Модель промислової політики України». Документ містить цільові індикатори, пріоритети та конкретні інструменти промислового розвитку (https://www.slideshare.net/galasyuk/ss- 45265188). Напрацьовувався документ спільно з виробниками та експертами та багато разів 5ув презентований публічно. На виконання розроблено низку законодавчих ініціатив 'енергосервісні контракти (ЕСКО), експортно-кредитне агентство (ЕКА), індустріальні парки (ІП), розстрочка імпортного ПДВ на виробниче обладнання, безкоштовне приєднання до інженерних мереж, мораторій на експорт лісу-кругляка, підняття вивізного мита на металобрухт, «Купуй українське, плати українцям» та ін.).

Фактично через три роки, наприкінці січня 2018 року Мінекономрозвитку в стінах уряду представило “Проект Стратегії розвитку промислового комплексу України” (до 2025 року). “Нафталіновий мотлох”, “затаскані штампи”, “жодної конкретики” - так жорстко документ розкритикували виробники, а Національний комітет з промислового розвитку взагалі відхилив його. Проект й досі не був публічно представлений експертам, парламентарям та суспільству.

Наскільки задовільною є промислова політика держави? Хто є її рушійною силою, а хто “гальмом”? На чому варто зосередитись парламенту та уряду для успішного розвитку промисловості? Які законодавчі ініціативи мають бути прийняті невідкладно та якою має бути промислова стратегія України?

Ці та інші питання 14-го березня о 15:30 у конференц-залі на Грушевського, 5, будуть обговорювати під час парламентського круглого столу «Стратегія розвитку промисловості України». У заході візьмуть участь близько 100 учасників: парламентарів та урядовців, представників бізнесу, галузевих асоціацій, експертів та громадськості.

Фото, відео та реліз будуть розміщені на сторінці Комітету у Facebook

www.facebook.com/IndustryCommittee