4-ий Міжнародний інтернет кінофестиваль Independent Star

03.11.2017

Офіційне відкриття IV Міжнародного інтернет-кінофестивалю «Independent Star»

4 листопада 2017 року в кінотеатрі «Кінопанорама» (Київ, Україна) відбудеться офіційне відкриття IV Міжнародного інтернет-кінофестивалю «Independent Star», фільмом відкриттям цього року буде «HUMAN» (приз за кращий документальний фільм на МКФ в Пекіні, приз глядацьких симпатій на МКФ в Ванкувері).

 В цьому році в конкурсі беруть участь 160 робіт з більш ніж 63 країн.

Інтернет-кінофестивалі як соціально-культурний феномен є доступним і ефективним інструментом просування прогресивного кіномистецтва, який дозволяє консолідувати творчі зусилля і інтереси людей, що одночасно знаходяться в різних кінцях світу. Можливість залучення широкої аудиторії і любов до кіно стали рушійними факторами по створенню кінофестивалю для його засновника, юриста Олени Яремчук, а каталізатором процесу послужив арешт Олега Сенцова в 2014 році. Тому важливими цілями при проведенні I Міжнародного інтернет-кінофестивалю «Independent Star» стали збір коштів на допомогу родині режисера і привернення уваги міжнародної кіноспівтовариства до проблеми незаконного затримання Олега. Ці ж цілі залишаються в активі проекту і сьогодні.

Фестивальна програма включає кілька конкурсних категорій:

- Кращий фільм (режисер фільму);

- Краща режисура (режисер фільму);

- Найкраща акторська робота (актор / актриса);

- Кращий документальний фільм (режисер);

- Кращий короткометражний фільм (режисер);

- Кращий кліп (виконавець);

- Краща ТВ-програма (автор програми);

- Кращий новинний сюжет (журналіст);

- Кращий соціальний ролик (автор ролика).

 

Роботи оцінюватиме компетентне журі в складі кінокритика Олександра Гусєва (Україна), продюсера Ігоря Савиченко (Україна), актора і продюсера Франциско Басігнана Равінета (Чилі-Польща), Вікторії Гришко (Нідерланди), Ігор Ганза (Каталонія), Давида Варшадзе, директора Центру грузинського кіно (Грузія), режисера Дон Хи Джуна (Південна Корея), актора Віктора Магілчана (США), директора Білоруського Кіноцентру Юрія Игруша (Білорусія) та інші. Голова журі обирається щороку, і в цьому році це режисер зі Швеції Крістіан Уріто.

 

3 листопада у позаконкурсній програмі планується демонстрація фільму "Процес" режисера Аскольда Курова. Це реальна історія боротьби Олега Сенцова з жорстоким режимом Росії.

Організатором кінофестивалю виступила міжнародна Організація «JCI Олімп», президент Вероніка Попова, Сенатори JCI, кіно-асоціація України в особі Сергія Чинякова, наукові установи, ТВ, медіа ресурси, бізнес, окремі особистості, генеральний спонсор Юридична Консалтингова Група "Яремчук і партнери".

Інтернет-квиток, за яким можна подивитися 160 робіт номінантів цього року можна купити і дивитися в будь-якій точці світу. Також раз на день в Фейсбуці на сторінці кінофестивалю ми виставляємо у відкритий доступ одну роботу учасників. Всі глядачі, які придбали квиток, можуть голосувати за роботи, їх середній бал буде враховуватися при загальному голосуванні.

Церемонію нагородження планується провести 5 травня в Барселоні.

 

Додаткова інформація по фестивалю: http://4-festival.star-i.com.ua/

 

Програма 4-го Міжнародного інтернет кінофестивалю Independent Star 

(Київ, вул. Шота Руставелі, 19, кінотеатр «Кінопанорама»)

 

3 листопада 2017 року (п’ятниця)

18.00- в рамках позаконкурсної програми показ фільму "Процесс". (фільм режисера Аскольда Курова. Це реальна історія боротьби Олега Сенцова з жорстоким режимом Росії.)

 

4 листопада 2017 року (субота)

17.00 - Червона доріжка, прес волл.

18.00 - Офіційна церемонія відкриття 4-го Міжнародного інтернет кінофестивалю Independent Star.

18-30   -  показ  фільму «HUMAN»  (головний приз МКФ в Пекіні, головний приз МКФ в Ванкувері).

21-00  -  VIP-вечірка в ресторані Лучано http://luciano.com.ua/

Дрес-код фестивалю - Creative Black Tie

 

В рамках кінофестивалю проводиться інтернет-виставка фотографій на тему "Планета Земля - Єдина" фотографа Деніса Копилова, ця ж виставка буде демонструватися в кінотеатрі «Кінопанорама» під час проведення фестивалю.

Додаткова інформація (067) 470 23 67